SINIF   DERS SORUMLU ÖĞRETİM ELEMANI TARİH GÜN SAAT SINIF
OTO 1A Gündüz YABANCI DİL II Okt.Filiz RESULOĞLU[1] 29.05.2017 PAZARTESİ 15:00 S1-S2
OTO 1A Gündüz MATEMATİK II Yrd.Doç.Dr.Hale BÜTÜN BAYRAM 30.05.2017 SALI 15:00 S1-S2-S3
OTO 1A Gündüz BİLGİSAYAR II Yrd.Doç.Dr.Hacer GÜMÜŞ 30.05.2017 SALI 16:00 S1-S2-S3
OTO 1A Gündüz OTOMOTİV ELEKTRONİĞİ Yrd.Doç.Dr. Fahrettin ÖVEÇ 31.05.2017 ÇARŞAMBA 14:00 S1-S2
OTO 1A Gündüz MESLEK RESMİ Yrd.Doç.Dr.Servet GÜLMEZ 01.06.2017 PERŞEMBE 14:00 Projek.I-Projek.II
OTO 1A Gündüz ATATÜRK İLK. VE İNK.TARİHİ II Okt. Bilgin AYHAN 01.06.2017 PERŞEMBE 16:00 S1
OTO 1A Gündüz TÜRK DİLİ II Okt.Turgut KARAÇOBAN 02.06.2017 CUMA 15:00 S1
OTO 1A Gündüz DİZEL MOTOR TEK. Öğr.Gör. Yalçın UBAY 05.06.2017 PAZARTESİ 16:00 S1-S2-S3
OTO 1A Gündüz MALZEME TEKNOLOJİSİ Yrd.Doç.Dr. Canan CİMŞİT 06.06.2017 SALI 16:00 S1-S2
OTO 1A Gündüz İLETİŞİM Öğr.Gör. Simin YAZICI 07.06.2017 ÇARŞAMBA 15:00 S1-S2
               
OTO 1A (İ.Ö.) Gece YABANCI DİL II Okt.Filiz RESULOĞLU[2] 29.05.2017 PAZARTESİ 17:00 S1-S2
OTO 1A (İ.Ö.) Gece MATEMATİK II Yrd.Doç.Dr.Hale BÜTÜN BAYRAM 30.05.2017 SALI 17:00 S1-S2-S3
OTO 1A (İ.Ö.) Gece BİLGİSAYAR II Yrd.Doç.Dr.Hacer GÜMÜŞ 30.05.2017 SALI 19:00 S1-S2
OTO 1A (İ.Ö.) Gece OTOMOTİV ELEKTRONİĞİ Yrd.Doç.Dr. Fahrettin ÖVEÇ 31.05.2017 ÇARŞAMBA 17:00 S1-S2
OTO 1A (İ.Ö.) Gece ATATÜRK İLK. VE İNK.TARİHİ II Okt. Bilgin AYHAN 01.06.2017 PERŞEMBE 17:00 S1
OTO 1A (İ.Ö.) Gece MESLEK RESMİ Yrd.Doç.Dr.Servet GÜLMEZ 01.06.2017 PERŞEMBE 18:00 Projek.I-Projek.II
OTO 1A (İ.Ö.) Gece TÜRK DİLİ II Okt.Turgut KARAÇOBAN 02.06.2017 CUMA 17:00 S1
OTO 1A (İ.Ö.) Gece DİZEL MOTOR TEK. Öğr.Gör. Kamil KARABAŞ 05.06.2017 PAZARTESİ 17:00 S1-S2
OTO 1A (İ.Ö.) Gece MALZEME TEKNOLOJİSİ Yrd.Doç.Dr. Canan CİMŞİT 06.06.2017 SALI 17:00 S1-S2
OTO 1A (İ.Ö.) Gece İLETİŞİM Öğr.Gör. Simin YAZICI 07.06.2017 ÇARŞAMBA 17:00 S1-S2
               
OTO 1B Gündüz YABANCI DİL II Okt.Filiz RESULOĞLU[3] 29.05.2017 PAZARTESİ 15:00 S3
OTO 1B Gündüz MATEMATİK II Yrd.Doç.Dr.Hacer GÜMÜŞ 29.05.2017 PAZARTESİ 16:00 S1-S2-S3
OTO 1B Gündüz BİLGİSAYAR II Yrd.Doç.Dr.Hacer GÜMÜŞ 30.05.2017 SALI 14:00 S1-S2-S3
OTO 1B Gündüz OTOMOTİV ELEKTRONİĞİ Yrd.Doç.Dr. Fahrettin ÖVEÇ 31.05.2017 ÇARŞAMBA 15:00 S3-S4
OTO 1B Gündüz MESLEK RESMİ Yrd.Doç.Dr.Servet GÜLMEZ 01.06.2017 PERŞEMBE 11:00 Projek.I-Projek.II
OTO 1B Gündüz ATATÜRK İLK. VE İNK.TARİHİ II Okt. Bilgin AYHAN 01.06.2017 PERŞEMBE 16:00 S2-S3
OTO 1B Gündüz TÜRK DİLİ II Okt.Turgut KARAÇOBAN 02.06.2017 CUMA 15:00 S2-S3
OTO 1B Gündüz DİZEL MOTOR TEK. Öğr.Gör. Yalçın UBAY 05.06.2017 PAZARTESİ 14:00 S1-S2-S3
OTO 1B Gündüz MALZEME TEKNOLOJİSİ Yrd.Doç.Dr. Canan CİMŞİT 06.06.2017 SALI 16:00 S3
OTO 1B Gündüz İLETİŞİM Öğr.Gör. Simin YAZICI 07.06.2017 ÇARŞAMBA 15:00 S3
               
OTO 1B (İ.Ö.) Gece YABANCI DİL II Okt.Filiz RESULOĞLU[4] 29.05.2017 PAZARTESİ 17:00 S3
OTO 1B (İ.Ö.) Gece MATEMATİK II Yrd.Doç.Dr.Hacer GÜMÜŞ 29.05.2017 PAZARTESİ 19:00 S1-S2-S3
OTO 1B (İ.Ö.) Gece BİLGİSAYAR II Yrd.Doç.Dr.Hacer GÜMÜŞ 30.05.2017 SALI 19:00 S3-S4
OTO 1B (İ.Ö.) Gece OTOMOTİV ELEKTRONİĞİ Yrd.Doç.Dr. Fahrettin ÖVEÇ 31.05.2017 ÇARŞAMBA 18:00 S3-S4
OTO 1B (İ.Ö.) Gece ATATÜRK İLK. VE İNK.TARİHİ II Okt. Bilgin AYHAN 01.06.2017 PERŞEMBE 17:00 S2-S3
OTO 1B (İ.Ö.) Gece TÜRK DİLİ II Okt.Turgut KARAÇOBAN 02.06.2017 CUMA 17:00 S2-S3
OTO 1B (İ.Ö.) Gece DİZEL MOTOR TEK. Öğr.Gör. Kamil KARABAŞ 05.06.2017 PAZARTESİ 17:00 S3-S4
OTO 1B (İ.Ö.) Gece MESLEK RESMİ Öğr.Gör. Kamil KARABAŞ 05.06.2017 PAZARTESİ 18:00 Projek.I-projek II
OTO 1B (İ.Ö.) Gece MALZEME TEKNOLOJİSİ Yrd.Doç.Dr. Canan CİMŞİT 06.06.2017 SALI 17:00 S3
OTO 1B (İ.Ö.) Gece İLETİŞİM Öğr.Gör. Simin YAZICI 07.06.2017 ÇARŞAMBA 17:00 S3
               
               
OTO 2A Gündüz ALT. MOTOR ve YAKITLAR Öğr.Gör. Arzu KEVEN 29.05.2017 PAZARTESİ 14:00 S1-S2
OTO 2A Gündüz MESLEKİ İNGİLİZCE II Yrd.Doç.Dr. Canan CİMŞİT 30.05.2017 SALI 13:00 S1
OTO 2A Gündüz KALİTE GÜVENCE VE STANDARTLAR Öğr.Gör. Simin YAZICI 31.05.2017 ÇARŞAMBA 11:00 S1
OTO 2A Gündüz HİDROLİK PNÖMATİK SİST.  Öğr.Gör. İsmail SARI 01.06.2017 PERŞEMBE 15:00 S1
OTO 2A Gündüz BİLGİSAYAR DESTEKLİ MODELLEME Öğr.Gör. Yalçın UBAY 02.06.2017 CUMA 14:00 S1
OTO 2A Gündüz TAŞITLAR MEKANİĞİ Öğr.Gör. Yalçın UBAY 05.06.2017 PAZARTESİ 15:00 S1-S2
OTO 2A Gündüz ISITMA SOĞUTMA SİSTEMLERİ Yrd.Doç.Dr. Canan CİMŞİT 06.06.2017 SALI 13:00 S1
OTO 2A Gündüz KONFOR SİSTEMLERİ Öğr.Gör. Güray YAMAN 06.06.2017 SALI 14:00 S1
OTO 2A Gündüz İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ Öğr.Gör. CengizSOYKAN 07.06.2017 ÇARŞAMBA 09:45 S1-S2-S3-S4
OTO 2A Gündüz BİLG. BÜRO PROGRAMLARI Yrd.Doç.Dr. Fahrettin ÖVEÇ 07.06.2017 ÇARŞAMBA 12:00 S1-S2-S3-S4
OTO 2A Gündüz MOTOR TEKNOLOJİSİ Öğr.Gör. Güray YAMAN 07.06.2017 ÇARŞAMBA 16:00 S1
OTO 2A Gündüz SATRANÇ Yrd.Doç.Dr. Fahrettin ÖVEÇ 08.06.2017 PERŞEMBE 11:15 S1-S2-S3-S4
OTO 2A Gündüz REKLAMCILIK Öğr.Gör. Tayfun KONAK 08.06.2017 PERŞEMBE 16:00 S1
               
               
OTO 2A (İ.Ö.) Gece ALT. MOTOR ve YAKITLAR Öğr.Gör. Arzu KEVEN 29.05.2017 PAZARTESİ 18:00 S1-S2
OTO 2A (İ.Ö.) Gece MESLEKİ İNGİLİZCE II Öğr.Gör. Arzu KEVEN 30.05.2017 SALI 18:00 S1
OTO 2A (İ.Ö.) Gece KALİTE GÜVENCE VE STANDARTLAR Öğr.Gör. Simin YAZICI 31.05.2017 ÇARŞAMBA 19:00 S1
OTO 2A (İ.Ö.) Gece BİLGİSAYAR DESTEKLİ MODELLEME Öğr.Gör. Yalçın UBAY 02.06.2017 CUMA 18:00 S1
OTO 2A (İ.Ö.) Gece HİDROLİK PNÖMATİK SİST.  Öğr.Gör. İsmail SARI 02.06.2017 CUMA 19:00 S1
OTO 2A (İ.Ö.) Gece TAŞITLAR MEKANİĞİ Öğr.Gör. Yalçın UBAY 05.06.2017 PAZARTESİ 19:00 S1-S2
OTO 2A (İ.Ö.) Gece ISITMA SOĞUTMA SİSTEMLERİ Yrd.Doç.Dr. Canan CİMŞİT 06.06.2017 SALI 18:00 S1
OTO 2A (İ.Ö.) Gece KONFOR SİSTEMLERİ Öğr.Gör. Güray YAMAN 06.06.2017 SALI 19:00 S1
OTO 2A (İ.Ö.) Gece İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ Öğr.Gör. CengizSOYKAN 07.06.2017 ÇARŞAMBA 09:45 S1-S2-S3-S4
OTO 2A (İ.Ö.) Gece BİLG. BÜRO PROGRAMLARI Yrd.Doç.Dr. Fahrettin ÖVEÇ 07.06.2017 ÇARŞAMBA 12:00 S1-S2-S3-S4
OTO 2A (İ.Ö.) Gece MOTOR TEKNOLOJİSİ Öğr.Gör. Güray YAMAN 07.06.2017 ÇARŞAMBA 18:00 S1
OTO 2A (İ.Ö.) Gece SATRANÇ Yrd.Doç.Dr. Fahrettin ÖVEÇ 08.06.2017 PERŞEMBE 11:15 S1-S2-S3-S4
OTO 2A (İ.Ö.) Gece REKLAMCILIK Öğr.Gör. Tayfun KONAK 08.06.2017 PERŞEMBE 17:00 S1
               
               
OTO 2B Gündüz ALT. MOTOR ve YAKITLAR Öğr.Gör. Arzu KEVEN 29.05.2017 PAZARTESİ 14:00 S3
OTO 2B Gündüz MESLEKİ İNGİLİZCE II Yrd.Doç.Dr. Canan CİMŞİT 30.05.2017 SALI 13:00 S2-S3
OTO 2B Gündüz KALİTE GÜVENCE VE STANDARTLAR Öğr.Gör. Simin YAZICI 31.05.2017 ÇARŞAMBA 16:00 S2
OTO 2B Gündüz HİDROLİK PNÖMATİK SİST.  Öğr.Gör. İsmail SARI 01.06.2017 PERŞEMBE 15:00 S2
OTO 2B Gündüz BİLGİSAYAR DESTEKLİ MODELLEME Öğr.Gör. Yalçın UBAY 02.06.2017 CUMA 14:00 S2
OTO 2B Gündüz TAŞITLAR MEKANİĞİ Öğr.Gör. Yalçın UBAY 05.06.2017 PAZARTESİ 15:00 S3
OTO 2B Gündüz ISITMA SOĞUTMA SİSTEMLERİ Yrd.Doç.Dr. Canan CİMŞİT 06.06.2017 SALI 13:00 S2
OTO 2B Gündüz KONFOR SİSTEMLERİ Öğr.Gör. Güray YAMAN 06.06.2017 SALI 14:00 S2-S3
OTO 2B Gündüz İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ Öğr.Gör. CengizSOYKAN 07.06.2017 ÇARŞAMBA 09:45 S1-S2-S3-S4
OTO 2B Gündüz BİLG. BÜRO PROGRAMLARI Yrd.Doç.Dr. Fahrettin ÖVEÇ 07.06.2017 ÇARŞAMBA 12:00 S1-S2-S3-S4
OTO 2B Gündüz MOTOR TEKNOLOJİSİ Öğr.Gör. Güray YAMAN 07.06.2017 ÇARŞAMBA 16:00 S2-S3
OTO 2B Gündüz SATRANÇ Yrd.Doç.Dr. Fahrettin ÖVEÇ 08.06.2017 PERŞEMBE 11:15 S1-S2-S3-S4
OTO 2B Gündüz REKLAMCILIK Öğr.Gör. Tayfun KONAK 08.06.2017 PERŞEMBE 16:00 S2-S3
               
               
OTO 2B (İ.Ö.) Gece ALT. MOTOR ve YAKITLAR Öğr.Gör. Arzu KEVEN 29.05.2017 PAZARTESİ 18:00 S3
OTO 2B (İ.Ö.) Gece MESLEKİ İNGİLİZCE II Öğr.Gör. Arzu KEVEN 30.05.2017 SALI 18:00 S2
OTO 2B (İ.Ö.) Gece KALİTE GÜVENCE VE STANDARTLAR Öğr.Gör. Simin YAZICI 31.05.2017 ÇARŞAMBA 19:00 S2-S3
OTO 2B (İ.Ö.) Gece BİLGİSAYAR DESTEKLİ MODELLEME Öğr.Gör. Yalçın UBAY 02.06.2017 CUMA 18:00 S2-S3
OTO 2B (İ.Ö.) Gece HİDROLİK PNÖMATİK SİST.  Öğr.Gör. İsmail SARI 02.06.2017 CUMA 19:00 S2
OTO 2B (İ.Ö.) Gece TAŞITLAR MEKANİĞİ Öğr.Gör. Yalçın UBAY 05.06.2017 PAZARTESİ 19:00 S3
OTO 2B (İ.Ö.) Gece ISITMA SOĞUTMA SİSTEMLERİ Yrd.Doç.Dr. Canan CİMŞİT 06.06.2017 SALI 18:00 S2
OTO 2B (İ.Ö.) Gece KONFOR SİSTEMLERİ Öğr.Gör. Güray YAMAN 06.06.2017 SALI 19:00 S2-S3
OTO 2B (İ.Ö.) Gece İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ Öğr.Gör. CengizSOYKAN 07.06.2017 ÇARŞAMBA 09:45 S1-S2-S3-S4
OTO 2B (İ.Ö.) Gece BİLG. BÜRO PROGRAMLARI Yrd.Doç.Dr. Fahrettin ÖVEÇ 07.06.2017 ÇARŞAMBA 12:00 S1-S2-S3-S4
OTO 2B (İ.Ö.) Gece MOTOR TEKNOLOJİSİ Öğr.Gör. Güray YAMAN 07.06.2017 ÇARŞAMBA 18:00 S2-S3
OTO 2B (İ.Ö.) Gece SATRANÇ Yrd.Doç.Dr. Fahrettin ÖVEÇ 08.06.2017 PERŞEMBE 11:15 S1-S2-S3-S4
OTO 2B (İ.Ö.) Gece REKLAMCILIK Öğr.Gör. Tayfun KONAK 08.06.2017 PERŞEMBE 17:00 S2-S3
               
               
OTO EDE Gündüz MOTOR TEKNOLOJİSİ Öğr.Gör. Güray YAMAN 29.05.2017 PAZARTESİ 11:00 S1
OTO EDE Gündüz ALT. MOTOR ve YAKITLAR Öğr.Gör. Arzu KEVEN 29.05.2017 PAZARTESİ 13:00 S1
OTO EDE Gündüz TAŞITLAR MEKANİĞİ Öğr.Gör. Yalçın UBAY 30.05.2017 SALI 11:00 S4
               
               
OTO 1A Gündüz KÜLTÜR Yrd.Doç.Dr.Hale BÜTÜN BAYRAM 30.05.2017 SALI 09:00 D1
OTO 1A (İ.Ö.) Gece KÜLTÜR Yrd.Doç.Dr.Hale BÜTÜN BAYRAM 30.05.2017 SALI 09:00 D1
OTO 1B Gündüz KÜLTÜR Yrd.Doç.Dr.Hale BÜTÜN BAYRAM 30.05.2017 SALI 09:00 D1
OTO 1B (İ.Ö.) Gece KÜLTÜR Yrd.Doç.Dr.Hale BÜTÜN BAYRAM 30.05.2017 SALI 09:00 D1
OTO 1C Gündüz KÜLTÜR Yrd.Doç.Dr.Hale BÜTÜN BAYRAM 30.05.2017 SALI 09:00 D1
OTO 1C (İ.Ö.) Gece KÜLTÜR Yrd.Doç.Dr.Hale BÜTÜN BAYRAM 30.05.2017 SALI 09:00 D1
               
               
OTO 2A Gündüz OTO YENİ TEKNOLOJİLER Öğr.Gör. Güray YAMAN 06.06.2017 SALI 14:00 S1
OTO 2A Gündüz SİSTEM ANALİZ VE TASARIM Öğr.Gör. Güray YAMAN 07.06.2017 ÇARŞAMBA 16:00 S1
OTO 2A Gündüz OTO KLİMA SİSTEMLERİ (Satış) Yrd.Doç.Dr. Canan CİMŞİT 06.06.2017 SALI 13:00 S1
OTO 2A Gündüz TOP.DUY.PROJE II Yrd.Doç.Dr.Hale BÜTÜN BAYRAM 30.05.2017 SALI 09:00 D1
OTO 2A Gündüz ÇİNCE II Yrd.Doç.Dr.Hale BÜTÜN BAYRAM 30.05.2017 SALI 09:00 D1
OTO 2A Gündüz RUSÇA II Yrd.Doç.Dr.Hale BÜTÜN BAYRAM 30.05.2017 SALI 09:00 D1
OTO 2A Gündüz MOTOR YENİLEŞTİRME (Satış) Öğr.Gör. Arzu KEVEN 29.05.2017 PAZARTESİ 13:00 S1
OTO 2A Gündüz GİRİŞİMCİLİK (Satış) Öğr.Gör. Simin YAZICI 31.05.2017 ÇARŞAMBA 16:00 S3
OTO 2A Gündüz GİRİŞİMCİLİK (Üretim) Öğr.Gör. Simin YAZICI 31.05.2017 ÇARŞAMBA 16:00 S3
OTO 2A Gündüz OTO MALZEME TEKN. (Üretim) Yrd.Doç.Dr. Canan CİMŞİT 06.06.2017 SALI 16:00 S1
               
               
OTO 2A (İ.Ö.) Gece OTO YENİ TEKNOLOJİLER Öğr.Gör. Güray YAMAN 06.06.2017 SALI 14:00 S1
OTO 2A (İ.Ö.) Gece SİSTEM ANALİZ VE TASARIM Öğr.Gör. Güray YAMAN 07.06.2017 ÇARŞAMBA 16:00 S1
OTO 2A (İ.Ö.) Gece OTO KLİMA SİSTEMLERİ (Satış) Yrd.Doç.Dr. Canan CİMŞİT 06.06.2017 SALI 13:00 S1
OTO 2A (İ.Ö.) Gece TOP.DUY.PROJE II Yrd.Doç.Dr.Hale BÜTÜN BAYRAM 30.05.2017 SALI 09:00 D1
OTO 2A (İ.Ö.) Gece ÇİNCE II Yrd.Doç.Dr.Hale BÜTÜN BAYRAM 30.05.2017 SALI 09:00 D1
OTO 2A (İ.Ö.) Gece RUSÇA II Yrd.Doç.Dr.Hale BÜTÜN BAYRAM 30.05.2017 SALI 09:00 D1
OTO 2A (İ.Ö.) Gece MOTOR YENİLEŞTİRME (Satış) Öğr.Gör. Arzu KEVEN 29.05.2017 PAZARTESİ 13:00 S1
OTO 2A (İ.Ö.) Gece GİRİŞİMCİLİK (Satış) Öğr.Gör. Simin YAZICI 31.05.2017 ÇARŞAMBA 16:00 S3
OTO 2A (İ.Ö.) Gece GİRİŞİMCİLİK (Üretim) Öğr.Gör. Simin YAZICI 31.05.2017 ÇARŞAMBA 16:00 S3
OTO 2A (İ.Ö.) Gece OTO MALZEME TEKN. (Üretim) Yrd.Doç.Dr. Canan CİMŞİT 06.06.2017 SALI 16:00 S1
               
OTO 2B Gündüz OTO YENİ TEKNOLOJİLER Öğr.Gör. Güray YAMAN 06.06.2017 SALI 14:00 S1
OTO 2B Gündüz SİSTEM ANALİZ VE TASARIM Öğr.Gör. Güray YAMAN 07.06.2017 ÇARŞAMBA 16:00 S1
OTO 2B Gündüz OTO KLİMA SİSTEMLERİ (Satış) Yrd.Doç.Dr. Canan CİMŞİT 06.06.2017 SALI 13:00 S1
OTO 2B Gündüz TOP.DUY.PROJE II Yrd.Doç.Dr.Hale BÜTÜN BAYRAM 30.05.2017 SALI 09:00 D1
OTO 2B Gündüz ÇİNCE II Yrd.Doç.Dr.Hale BÜTÜN BAYRAM 30.05.2017 SALI 09:00 D1
OTO 2B Gündüz RUSÇA II Yrd.Doç.Dr.Hale BÜTÜN BAYRAM 30.05.2017 SALI 09:00 D1
OTO 2B Gündüz MOTOR YENİLEŞTİRME (Satış) Öğr.Gör. Arzu KEVEN 29.05.2017 PAZARTESİ 13:00 S1
OTO 2B Gündüz GİRİŞİMCİLİK (Satış) Öğr.Gör. Simin YAZICI 31.05.2017 ÇARŞAMBA 16:00 S3
OTO 2B Gündüz GİRİŞİMCİLİK (Üretim) Öğr.Gör. Simin YAZICI 31.05.2017 ÇARŞAMBA 16:00 S3
OTO 2B Gündüz OTO MALZEME TEKN. (Üretim) Yrd.Doç.Dr. Canan CİMŞİT 06.06.2017 SALI 16:00 S1
               
OTO 2B (İ.Ö.) Gece OTO YENİ TEKNOLOJİLER Öğr.Gör. Güray YAMAN 06.06.2017 SALI 14:00 S1
OTO 2B (İ.Ö.) Gece SİSTEM ANALİZ VE TASARIM Öğr.Gör. Güray YAMAN 07.06.2017 ÇARŞAMBA 16:00 S1
OTO 2B (İ.Ö.) Gece OTO KLİMA SİSTEMLERİ (Satış) Yrd.Doç.Dr. Canan CİMŞİT 06.06.2017 SALI 13:00 S1
OTO 2B (İ.Ö.) Gece TOP.DUY.PROJE II Yrd.Doç.Dr.Hale BÜTÜN BAYRAM 30.05.2017 SALI 09:00 D1
OTO 2B (İ.Ö.) Gece ÇİNCE II Yrd.Doç.Dr.Hale BÜTÜN BAYRAM 30.05.2017 SALI 09:00 D1
OTO 2B (İ.Ö.) Gece RUSÇA II Yrd.Doç.Dr.Hale BÜTÜN BAYRAM 30.05.2017 SALI 09:00 D1
OTO 2B (İ.Ö.) Gece MOTOR YENİLEŞTİRME (Satış) Öğr.Gör. Arzu KEVEN 29.05.2017 PAZARTESİ 13:00 S1
OTO 2B (İ.Ö.) Gece GİRİŞİMCİLİK (Satış) Öğr.Gör. Simin YAZICI 31.05.2017 ÇARŞAMBA 16:00 S3
OTO 2B (İ.Ö.) Gece GİRİŞİMCİLİK (Üretim) Öğr.Gör. Simin YAZICI 31.05.2017 ÇARŞAMBA 16:00 S3
OTO 2B (İ.Ö.) Gece OTO MALZEME TEKN. (Üretim) Yrd.Doç.Dr. Canan CİMŞİT 06.06.2017 SALI 16:00 S1
               
OTO EDE Gündüz OTO YENİ TEKNOLOJİLER Öğr.Gör. Güray YAMAN 06.06.2017 SALI 14:00 S1
OTO EDE Gündüz SİSTEM ANALİZ VE TASARIM Öğr.Gör. Güray YAMAN 07.06.2017 ÇARŞAMBA 16:00 S1
OTO EDE Gündüz TOP.DUY.PROJE II Yrd.Doç.Dr.Hale BÜTÜN BAYRAM 30.05.2017 SALI 09:00 D1
OTO EDE Gündüz KALİTE GÜVENCE Öğr.Gör. Simin YAZICI 31.05.2017 ÇARŞAMBA 16:00 S3
               
               
               
               
               

[1]
Powered By .::simon::.:
[2]
Powered By .::simon::.:
[3]
Powered By .::simon::.:
[4]
Powered By .::simon::.: