MAKİNE VE METAL TEKNOLOJİLERİ 2016-2017 BAHAR YARIYILI FİNAL SINAV PROGRAMI
SINIF   DERS SORUMLU ÖĞRETİM ELEMANI TARİH GÜN SAAT SINIF
MAKİNE I Gündüz MAKİNE RESMİ II Yrd.Doç.Dr.Servet GÜLMEZ 08.06.2017 PERŞEMBE 14:00 Projek.I-Projek.II
MAKİNE I Gündüz MUKAVEMET Öğr.Gör. Ali İhsan ENGÜR 30.05.2017 SALI 12:00 S1
MAKİNE I Gündüz YABANCI DİL II Okt.Filiz RESULOĞLU[1] 29.05.2017 PAZARTESİ 15:00 S4
MAKİNE I Gündüz ATATÜRK İLK. VE İNK.TARİHİ II Okt. Bilgin AYHAN 01.06.2017 PERŞEMBE 15:00 S4
MAKİNE I Gündüz MATEMATİK II Yrd.Doç.Dr.Hacer GÜMÜŞ 29.05.2017 PAZARTESİ 16:00 S4
MAKİNE I Gündüz MALZEME TEKNOLOJİSİ II Öğr.Gör. İsmail SARI 01.06.2017 PERŞEMBE 14:00 S1-S2
MAKİNE I Gündüz İMALAT İŞLEMLERİ II Yrd.Doç.Dr.Servet GÜLMEZ 07.06.2017 ÇARŞAMBA 14:00 S4
MAKİNE I Gündüz MÜHENDİSLİK BİLİMİ II Öğr.Gör. Ali İhsan ENGÜR 01.06.2017 PERŞEMBE 11:00 S1-S2
MAKİNE I Gündüz TÜRK DİLİ II Okt.Turgut KARAÇOBAN 02.06.2017 CUMA 15:00 S4
SINIF   DERS SORUMLU ÖĞRETİM ELEMANI TARİH GÜN SAAT SINIF
MAKİNE I(İ.Ö.) Gece MAKİNE RESMİ II Yrd.Doç.Dr.Servet GÜLMEZ 08.06.2017 PERŞEMBE 18:00 Projek.II-Projek-I
MAKİNE I(İ.Ö.) Gece YABANCI DİL II Okt.Filiz RESULOĞLU[2] 29.05.2017 PAZARTESİ 17:00 S4
MAKİNE I(İ.Ö.) Gece MUKAVEMET Öğr.Gör. Ali İhsan ENGÜR 30.05.2017 SALI 18:30 S4
MAKİNE I(İ.Ö.) Gece ATATÜRK İLK. VE İNK.TARİHİ II Okt. Bilgin AYHAN 01.06.2017 PERŞEMBE 18:00 S4
MAKİNE I(İ.Ö.) Gece MATEMATİK II Yrd.Doç.Dr.Hacer GÜMÜŞ 29.05.2017 PAZARTESİ 18:00 S4
MAKİNE I(İ.Ö.) Gece İMALAT İŞLEMLERİ II Yrd.Doç.Dr.Servet GÜLMEZ 07.06.2017 ÇARŞAMBA 19:00 S4
MAKİNE I(İ.Ö.) Gece TÜRK DİLİ II Okt.Turgut KARAÇOBAN 02.06.2017 CUMA 17:00 S4
MAKİNE I(İ.Ö.) Gece MALZEME TEKNOLOJİSİ II Öğr.Gör. İsmail SARI 02.06.2017 CUMA 18:00 S4
MAKİNE I(İ.Ö.) Gece MÜHENDİSLİK BİLİMİ II Öğr.Gör. Ali İhsan ENGÜR 01.06.2017 PERŞEMBE 19:00 S1-S2
SINIF   DERS SORUMLU ÖĞRETİM ELEMANI TARİH GÜN SAAT SINIF
MAKİNE II Gündüz BİL. DESTEKLİ TASARIM II Öğr.Gör. Ali İhsan ENGÜR 29.05.2017 PAZARTESİ 11:00 S4
MAKİNE II Gündüz BİL. DESTEKLİ ÜRETİM Öğr.Gör. Ali İhsan ENGÜR 30.05.2017 SALI 16:00 S4
MAKİNE II Gündüz ELEKTRİK BİLGİSİ Yrd.Doç.Dr. Fahrettin ÖVEÇ 31.05.2017 ÇARŞAMBA 13:00 D9
MAKİNE II Gündüz KALİTE GÜVENCE  Öğr.Gör. Simin YAZICI 31.05.2017 ÇARŞAMBA 10:00 S4
MAKİNE II Gündüz KÜLTÜR DERSLERİ II (ÇİNCE)  Yrd.Doç.Dr. Canan CİMŞİT 01.06.2017 PERŞEMBE 09:00 D1
MAKİNE II Gündüz HİDROLİK PNÖMATİK SİSTEMLER Öğr.Gör. İsmail SARI 01.06.2017 PERŞEMBE 13:00 S1
MAKİNE II Gündüz TAHRİBATSIZ MUAYENE (İMALAT) Yrd.Doç.Dr. Canan CİMŞİT 05.06.2017 PAZARTESİ 13:00 S1
MAKİNE II Gündüz MESLEKİ BİLGİSAYAR UYGULAMALARI Öğr.Gör. Yalçın UBAY 08.06.2017 PERŞEMBE 15:00 S1
MAKİNE II Gündüz PROJE  Öğr.Gör. Ali İhsan ENGÜR 01.06.2017 PERŞEMBE 11:00 S1-S2
SINIF   DERS SORUMLU ÖĞRETİM ELEMANI TARİH GÜN SAAT SINIF
MAKİNE II (İ.Ö.) Gece BİL. DESTEKLİ TASARIM II Öğr.Gör. Ali İhsan ENGÜR 29.05.2017 PAZARTESİ 18:30 S1
MAKİNE II (İ.Ö.) Gece BİL. DESTEKLİ ÜRETİM Öğr.Gör. Ali İhsan ENGÜR 30.05.2017 SALI 17:30 S4
MAKİNE II (İ.Ö.) Gece KALİTE GÜVENCE  Yrd.Doç.Dr. Canan CİMŞİT 30.05.2017 SALI 18:00 S4
MAKİNE II (İ.Ö.) Gece ELEKTRİK BİLGİSİ Yrd.Doç.Dr. Fahrettin ÖVEÇ 31.05.2017 ÇARŞAMBA 19:00 D9
MAKİNE II (İ.Ö.) Gece KÜLTÜR DERSLERİ II (ÇİNCE)  Yrd.Doç.Dr. Canan CİMŞİT 01.06.2017 PERŞEMBE 09:00 D1
MAKİNE II (İ.Ö.) Gece HİDROLİK PNÖMATİK SİSTEMLER Öğr.Gör. İsmail SARI 01.06.2017 PERŞEMBE 17:00 S4
MAKİNE II (İ.Ö.) Gece TAHRİBATSIZ MUAYENE (İMALAT) Yrd.Doç.Dr. Canan CİMŞİT 05.06.2017 PAZARTESİ 18:00 S3
MAKİNE II (İ.Ö.) Gece MESLEKİ BİLGİSAYAR UYGULAMALARI Öğr.Gör. Yalçın UBAY 08.06.2017 PERŞEMBE 19:00 S1
MAKİNE II (İ.Ö.) Gece PROJE  Öğr.Gör. Ali İhsan ENGÜR 01.06.2017 PERŞEMBE 19:00 S1-S2
SINIF   DERS SORUMLU ÖĞRETİM ELEMANI TARİH GÜN SAAT SINIF
MAKİNE EDE Gündüz PROJE  Yrd.Doç.Dr.Servet GÜLMEZ 08.06.2017 PERŞEMBE 14:00 Projek.I-Projek.II
MAKİNE EDE Gündüz HİDROLİK PNÖMATİK SİSTEMLER Öğr.Gör. İsmail SARI 02.06.2017 CUMA 16:00 S4
MAKİNE EDE Gündüz BİL. DESTEKLİ TASARIM II Öğr.Gör. Ali İhsan ENGÜR 01.06.2017 PERŞEMBE 10:30 S1
MAKİNE EDE Gündüz BİL. DESTEKLİ ÜRETİM Öğr.Gör. Ali İhsan ENGÜR 01.06.2017 PERŞEMBE 12:00 S1
               
          KAPATILAN DERSLERİN 2016-2017 EĞİTİM-ÖĞRETİM BAHAR YARIYILI FİNAL SINAV PROGRAMI
MAKİNE I Gündüz KÜLTÜR DERSLERİ II  Yrd.Doç.Dr. Canan CİMŞİT PERŞEMBE 09:00 01.06.2017 D1
MAKİNE I Gündüz TEMEL BİLGİSAYAR BİLİMLERİ Yrd.Doç.Dr.S. GÜLMEZ PERŞEMBE 14:00 08.06.2017 D1
MAKİNE I Gündüz MESLEK TEKNOLOJİSİ-II Yrd.Doç.Dr. Canan CİMŞİT PAZARTESİ 13:30 05.06.2017 D1
MAKİNE I Gündüz MÜHENDİSLİK BİLİMİ-I Yrd.Doç.Dr.S. GÜLMEZ PERŞEMBE 15:00 08.06.2017 D1
MAKİNE I Gündüz MALZEME TEK.-I Yrd.Doç.Dr. Canan CİMŞİT PAZARTESİ 14:30 05.06.2017 D1
SINIF   DERS SORUMLU ÖĞRETİM ELEMANI TARİH GÜN SAAT SINIF
MAKİNE I Gece KÜLTÜR DERSLERİ II  Yrd.Doç.Dr. Canan CİMŞİT PERŞEMBE 09:00 01.06.2017 D1
MAKİNE I Gece TEMEL BİLGİSAYAR BİLİMLERİ Yrd.Doç.Dr.S. GÜLMEZ PERŞEMBE 18:00 08.06.2017 D1
MAKİNE I Gece MÜHENDİSLİK BİLİMİ-I Yrd.Doç.Dr.S. GÜLMEZ PERŞEMBE 18:30 08.06.2017 D1
MAKİNE I Gece MESLEK TEKNOLOJİSİ-II Yrd.Doç.Dr. Canan CİMŞİT PAZARTESİ 18:30 05.06.2017 D1
MAKİNE I Gece MALZEME TEK.-I Yrd.Doç.Dr. Canan CİMŞİT PAZARTESİ 17:00 05.06.2017 D1
SINIF   DERS SORUMLU ÖĞRETİM ELEMANI TARİH GÜN SAAT SINIF
MAKİNE II Gündüz FABRİKA BAKIM ve ARIZA TEŞHİSİ Yrd.Doç.Dr. Canan CİMŞİT PERŞEMBE 11:00 01.06.2017 D1
MAKİNE II Gündüz İŞ GÜVENLİĞİ Yrd.Doç.Dr. Canan CİMŞİT PERŞEMBE 12:00 01.06.2017 D1
MAKİNE II Gündüz SİSTEM ANALİZ VE TASARIMI Öğr.Gör. Ali İhsan ENGÜR PERŞEMBE 11:00 01.06.2017 S4
MAKİNE II Gündüz İŞLETME YÖN. VE İMALAT KONTR. Öğr.Gör. Simin YAZICI ÇARŞAMBA 11:00 31.05.2017 D1
MAKİNE II Gündüz PROJE II Yrd.Doç.Dr.S. GÜLMEZ PERŞEMBE 10:00 08.06.2017 D1
MAKİNE II Gündüz TOPLUMSAL DUYARLILIK PRO. II Yrd.Doç.Dr.S. GÜLMEZ PERŞEMBE 11:00 08.06.2017 D1
MAKİNE II Gündüz MÜHENDİSLİK BİLİMİ-II Yrd.Doç.Dr. Canan CİMŞİT       D1
SINIF   DERS SORUMLU ÖĞRETİM ELEMANI TARİH GÜN SAAT SINIF
MAKİNE II (İ.Ö.) Gece FABRİKA BAKIM ve ARIZA TEŞHİSİ Yrd.Doç.Dr. Canan CİMŞİT PERŞEMBE 17:00 01.06.2017 D1
MAKİNE II (İ.Ö.) Gece İŞ GÜVENLİĞİ Yrd.Doç.Dr. Canan CİMŞİT PERŞEMBE 18:30 01.06.2017 D1
MAKİNE II (İ.Ö.) Gece SİSTEM ANALİZ VE TASARIMI Öğr.Gör. Ali İhsan ENGÜR SALI 18:30 30.05.2017 S4
MAKİNE II (İ.Ö.) Gece İŞLETME YÖN. VE İMALAT KONTR. Öğr.Gör. Simin YAZICI ÇARŞAMBA 19:00 31.05.2017 D1
MAKİNE II (İ.Ö.) Gece PROJE II Yrd.Doç.Dr.S. GÜLMEZ PERŞEMBE 17:00 08.06.2017 D1
MAKİNE II (İ.Ö.) Gece TOPLUMSAL DUYARLILIK PRO. II Yrd.Doç.Dr.S. GÜLMEZ PERŞEMBE 17:30 08.06.2017 D1

[1]
Powered By .::simon::.:
[2]
Powered By .::simon::.: