2017-2018 GÜZ YARIYILI MOTORLU ARAÇLAR VE ULAŞTIRMA TEKNOLOJİLERİ BÖLÜMÜ  BÜTÜNLEME SINAV PROGRAMI
SINIF   DERS TARİH GÜN SAAT SORUMLU ÖĞR.EL. SINIF
OTO 1 GÜNDÜZ ATATÜRK İLK. VE İNK. TARİHİ 08.01.2018 PAZARTESİ 13:00 Okt.B.AYHAN S1
OTO 1 GÜNDÜZ YABANCI DİL 08.01.2018 PAZARTESİ 15:00 Okt. A.ÇETİNKAYA S1
OTO 1 GÜNDÜZ OTO. ELEKTRİĞİ 09.01.2018 SALI 13:00 Öğr.Gör.Y.UBAY S2
OTO 1 GÜNDÜZ MATEMATİK I 09.01.2018 SALI 15:00 Yrd.Doç.Dr.H.BÜTÜN BAYRAM S1
OTO 1 GÜNDÜZ BENZİNLİ MOT. 10.01.2018 ÇARŞAMBA 11:00 Öğr.Gör.G. YAMAN S1
OTO 1 GÜNDÜZ FİZİK 10.01.2018 ÇARŞAMBA 14:00 Yrd.Doç.Dr.F.ÖVEÇ S1
OTO 1 GÜNDÜZ BİLGİSAYAR I 11.01.2018 PERŞEMBE 10:00 Yrd.Doç.Dr.H.GÜMÜŞ S1
OTO 1 GÜNDÜZ TERMODİNAMİK 11.01.2018 PERŞEMBE 12:00 Yrd.Doç.Dr.C.CİMŞİT S1-S2
OTO 1 GÜNDÜZ TEKNİK RESİM 12.01.2018 CUMA  10:00 Öğr.Gör.C.SOYKAN Projek-I  
OTO 1 GÜNDÜZ TÜRK DİLİ I 12.01.2018 CUMA  15:00 Okt.T.KARAÇOBAN S1
               
OTO 1 (İÖ)  GECE ATATÜRK İLK. VE İNK. TARİHİ 08.01.2018 PAZARTESİ 13:00 Okt.B.AYHAN S1
OTO 1 (İÖ)  GECE YABANCI DİL 08.01.2018 PAZARTESİ 15:00 Okt. A.ÇETİNKAYA S1
OTO 1 (İÖ)  GECE OTO. ELEKTRİĞİ 09.01.2018 SALI 11:00 Öğr.Gör.A.KEVEN S1
OTO 1 (İÖ)  GECE MATEMATİK I 09.01.2018 SALI 16:00 Yrd.Doç.Dr.H.BÜTÜN BAYRAM S1
OTO 1 (İÖ)  GECE BENZİNLİ MOT. 10.01.2018 ÇARŞAMBA 11:00 Öğr.Gör.G. YAMAN S1
OTO 1 (İÖ)  GECE FİZİK 10.01.2018 ÇARŞAMBA 14:00 Yrd.Doç.Dr.F.ÖVEÇ S1
OTO 1 (İÖ)  GECE BİLGİSAYAR I 11.01.2018 PERŞEMBE 10:00 Yrd.Doç.Dr.H.GÜMÜŞ S1
OTO 1 (İÖ)  GECE TERMODİNAMİK 11.01.2018 PERŞEMBE 12:00 Yrd.Doç.Dr.C.CİMŞİT S1
OTO 1 (İÖ)  GECE TEKNİK RESİM 12.01.2018 CUMA  11:00 Öğr.Gör.K.KARABAŞ Projek-I 
OTO 1 (İÖ)  GECE TÜRK DİLİ I 12.01.2018 CUMA  15:00 Okt.T.KARAÇOBAN S1
               
OTO 2A   GÜNDÜZ MAKİNE ELEMAN. 08.01.2018 PAZARTESİ 11:00 Öğr.Gör.Dr.A.İ.ENGÜR S1
OTO 2A   GÜNDÜZ MOTOR TEST 08.01.2018 PAZARTESİ 14:00 Öğr.Gör.G. YAMAN S1
OTO 2A   GÜNDÜZ MESLEKİ İNGİLİZCE I  09.01.2018 SALI 12:00 Öğr.Gör.A.KEVEN S1
OTO 2A   GÜNDÜZ HAREKET KONT 09.01.2018 SALI 14:00 Öğr.Gör.A.KEVEN S1
OTO 2A   GÜNDÜZ SATRANÇ 10.01.2018 ÇARŞAMBA 13:00 Yrd.Doç.Dr.F.ÖVEÇ S1
OTO 2A   GÜNDÜZ İŞLETME YÖN. I 10.01.2018 ÇARŞAMBA 15:00 Öğr.Gör.S.YAZICI S1
OTO 2A   GÜNDÜZ E-TİCARET 10.01.2018 ÇARŞAMBA 16:00 Öğr.Gör.T.KONAK S1
OTO 2A   GÜNDÜZ GİRİŞİMCİLİK 11.01.2018 PERŞEMBE 11:00 Öğr.Gör.S.YAZICI S1-S2
OTO 2A   GÜNDÜZ GÜÇ AKTARMA 12.01.2018 CUMA  14:00 Öğr.Gör.Y.UBAY S1
OTO 2A   GÜNDÜZ BİL.DESTEKLİ ÇİZİM 12.01.2018 CUMA  16:00 Öğr.Gör.Y.UBAY S1
               
OTO 2A (İÖ) GECE MAKİNE ELEMAN. 08.01.2018 PAZARTESİ 10:00 Öğr.Gör.Dr.A.İ.ENGÜR S1
OTO 2A (İÖ) GECE MOTOR TEST 08.01.2018 PAZARTESİ 14:00 Öğr.Gör.G. YAMAN S1
OTO 2A (İÖ) GECE HAREKET KONT 09.01.2018 SALI 14:00 Öğr.Gör.A.KEVEN S1
OTO 2A (İÖ) GECE SATRANÇ 10.01.2018 ÇARŞAMBA 13:00 Yrd.Doç.Dr.F.ÖVEÇ S1
OTO 2A (İÖ) GECE İŞLETME YÖN. I 10.01.2018 ÇARŞAMBA 15:00 Öğr.Gör.S.YAZICI S1
OTO 2A (İÖ) GECE E-TİCARET 10.01.2018 ÇARŞAMBA 16:00 Öğr.Gör.T.KONAK S1
OTO 2A (İÖ) GECE GİRİŞİMCİLİK 11.01.2018 PERŞEMBE 11:00 Öğr.Gör.S.YAZICI S1-S2
OTO 2A (İÖ) GECE MESLEKİ İNGİLİZCE I  11.01.2018 PERŞEMBE 15:00 Yrd.Doç.Dr.H.GÜMÜŞ S1-S2
OTO 2A (İÖ) GECE GÜÇ AKTARMA 12.01.2018 CUMA  14:00 Öğr.Gör.Y.UBAY S1
OTO 2A (İÖ) GECE BİL.DESTEKLİ ÇİZİM 12.01.2018 CUMA  16:00 Öğr.Gör.Y.UBAY S1
               
OTO 2B GÜNDÜZ MAKİNE ELEMAN. 08.01.2018 PAZARTESİ 11:00 Öğr.Gör.Dr.A.İ.ENGÜR S1
OTO 2B GÜNDÜZ MOTOR TEST 08.01.2018 PAZARTESİ 14:00 Öğr.Gör.G. YAMAN S1
OTO 2B GÜNDÜZ MESLEKİ İNGİLİZCE I  09.01.2018 SALI 12:00 Öğr.Gör.A.KEVEN S1
OTO 2B GÜNDÜZ HAREKET KONT 09.01.2018 SALI 14:00 Öğr.Gör.A.KEVEN S1
OTO 2B GÜNDÜZ SATRANÇ 10.01.2018 ÇARŞAMBA 13:00 Yrd.Doç.Dr.F.ÖVEÇ S1
OTO 2B GÜNDÜZ İŞLETME YÖN. I 10.01.2018 ÇARŞAMBA 15:00 Öğr.Gör.S.YAZICI S1
OTO 2B GÜNDÜZ E-TİCARET 10.01.2018 ÇARŞAMBA 16:00 Öğr.Gör.T.KONAK S1
OTO 2B GÜNDÜZ GİRİŞİMCİLİK 11.01.2018 PERŞEMBE 11:00 Öğr.Gör.S.YAZICI D2
OTO 2B GÜNDÜZ GÜÇ AKTARMA 12.01.2018 CUMA  14:00 Öğr.Gör.Y.UBAY S1
OTO 2B GÜNDÜZ BİL.DESTEKLİ ÇİZİM 12.01.2018 CUMA  16:00 Öğr.Gör.Y.UBAY S1
               
OTO 2B (İÖ) GECE MAKİNE ELEMAN. 08.01.2018 PAZARTESİ 10:00 Öğr.Gör.Dr.A.İ.ENGÜR S1
OTO 2B (İÖ) GECE MOTOR TEST 08.01.2018 PAZARTESİ 14:00 Öğr.Gör.G. YAMAN S1
OTO 2B (İÖ) GECE HAREKET KONT 09.01.2018 SALI 14:00 Öğr.Gör.A.KEVEN S1
OTO 2B (İÖ) GECE SATRANÇ 10.01.2018 ÇARŞAMBA 13:00 Yrd.Doç.Dr.F.ÖVEÇ S1
OTO 2B (İÖ) GECE İŞLETME YÖN. I 10.01.2018 ÇARŞAMBA 15:00 Öğr.Gör.S.YAZICI S1
OTO 2B (İÖ) GECE E-TİCARET 10.01.2018 ÇARŞAMBA 16:00 Öğr.Gör.T.KONAK S1
OTO 2B (İÖ) GECE GİRİŞİMCİLİK 11.01.2018 PERŞEMBE 11:00 Öğr.Gör.S.YAZICI S1-S2
OTO 2B (İÖ) GECE MESLEKİ İNGİLİZCE I  11.01.2018 PERŞEMBE 15:00 Yrd.Doç.Dr.H.GÜMÜŞ S1-S2
OTO 2B (İÖ) GECE GÜÇ AKTARMA 12.01.2018 CUMA  14:00 Öğr.Gör.Y.UBAY S1
OTO 2B (İÖ) GECE BİL.DESTEKLİ ÇİZİM 12.01.2018 CUMA  16:00 Öğr.Gör.Y.UBAY S1
               
OTO EDE GÜNDÜZ GİRİŞİMCİLİK 08.01.2018 PAZARTESİ 10:00 Öğr.Gör.S.YAZICI S2
OTO EDE GÜNDÜZ MAKİNE ELEMAN. 08.01.2018 PAZARTESİ 11:00 Öğr.Gör.Dr.A.İ.ENGÜR S1
OTO EDE GÜNDÜZ MOTOR TEST 08.01.2018 PAZARTESİ 14:00 Öğr.Gör.G. YAMAN S1
OTO EDE GÜNDÜZ GÜÇ AKTARMA 09.01.2018 SALI 10:00 Öğr.Gör.Y.UBAY S2
OTO EDE GÜNDÜZ HAREKET KONT 09.01.2018 SALI 14:00 Öğr.Gör.A.KEVEN S1
               
OTO 1A GÜNDÜZ TEK.BİL.İLK. 10.01.2018 ÇARŞAMBA 14:00 Yrd.Doç.Dr.F.ÖVEÇ S1
OTO 1B GÜNDÜZ TEK.BİL.İLK. 10.01.2018 ÇARŞAMBA 14:00 Yrd.Doç.Dr.F.ÖVEÇ S1
OTO 1A (İÖ)  GECE TEK.BİL.İLK. 10.01.2018 ÇARŞAMBA 14:00 Yrd.Doç.Dr.F.ÖVEÇ S1
OTO 1B (İÖ)  GECE TEK.BİL.İLK. 10.01.2018 ÇARŞAMBA 14:00 Yrd.Doç.Dr.F.ÖVEÇ S1
               
OTO 2A GÜNDÜZ ÇİNCE I 09.01.2018 SALI 09:00 Yrd.Doç.Dr.H.BÜTÜN BAYRAM S1
OTO 2B GÜNDÜZ ÇİNCE I 09.01.2018 SALI 09:00 Yrd.Doç.Dr.H.BÜTÜN BAYRAM S1
OTO 2A(İÖ) GECE ÇİNCE I 09.01.2018 SALI 09:00 Yrd.Doç.Dr.H.BÜTÜN BAYRAM S1
OTO 2B(İÖ) GECE ÇİNCE I 09.01.2018 SALI 09:00 Yrd.Doç.Dr.H.BÜTÜN BAYRAM S1
OTO 2A GÜNDÜZ RUSÇA I 09.01.2018 SALI 09:00 Yrd.Doç.Dr.H.BÜTÜN BAYRAM S1
OTO 2B GÜNDÜZ RUSÇA I 09.01.2018 SALI 09:00 Yrd.Doç.Dr.H.BÜTÜN BAYRAM S1
OTO 2A(İÖ) GECE RUSÇA I 09.01.2018 SALI 09:00 Yrd.Doç.Dr.H.BÜTÜN BAYRAM S1
OTO 2B(İÖ) GECE RUSÇA I 09.01.2018 SALI 09:00 Yrd.Doç.Dr.H.BÜTÜN BAYRAM S1
OTO 2A GÜNDÜZ SER.DAV. KALİTE 11.01.2018 PERŞEMBE 11:00 Öğr.Gör.S.YAZICI S2
OTO 2B GÜNDÜZ SER.DAV. KALİTE 11.01.2018 PERŞEMBE 11:00 Öğr.Gör.S.YAZICI S2
OTO 2A(İÖ) GECE SER.DAV. KALİTE 11.01.2018 PERŞEMBE 11:00 Öğr.Gör.S.YAZICI S2
OTO 2B(İÖ) GECE SER.DAV. KALİTE 11.01.2018 PERŞEMBE 11:00 Öğr.Gör.S.YAZICI S2