2017/2018 GÜZ YARIYILI  MOTORLU ARAÇLAR VE ULAŞTIRMA TEKNOLOJİSİ BÖLÜMÜ  VİZE(ARA SINAV ) PROGRAMI
SINIF   DERS TARİH GÜN SAAT SORUMLU ÖĞR.EL. SINIF
OTO 1 GÜNDÜZ TERMODİNAMİK 04.11.2017 CUMARTESİ 10:00 Yrd.Doç.Dr.C.CİMŞİT S1-S2
OTO 1 GÜNDÜZ BİLGİSAYAR I 04.11.2017 CUMARTESİ 14:00 Yrd.Doç.Dr.H.GÜMÜŞ S1
OTO 1 GÜNDÜZ ATATÜRK İLK. VE İNK. TARİHİ 06.11.2017 PAZARTESİ 13:00 Okt.B.AYHAN S1
OTO 1 GÜNDÜZ YABANCI DİL 06.11.2017 PAZARTESİ 15:00 Okt. A.ÇETİNKAYA S1
OTO 1 GÜNDÜZ OTO. ELEKTRİĞİ 07.11.2017 SALI 10:00 Öğr.Gör.Y.UBAY S1-S2
OTO 1 GÜNDÜZ MATEMATİK I 07.11.2017 SALI 13:00 Yrd.Doç.Dr.H.BÜTÜN BAYRAM S1-S2
OTO 1 GÜNDÜZ FİZİK 08.11.2017 ÇARŞAMBA 13:00 Yrd.Doç.Dr.F.ÖVEÇ S1
OTO 1 GÜNDÜZ BENZİNLİ MOT. 09.11.2017 PERŞEMBE 10:00 Öğr.Gör.G. YAMAN S1-S2
OTO 1 GÜNDÜZ TEKNİK RESİM 10.11.2017 CUMA 10:00 Öğr.Gör.C.SOYKAN Projek-I  ProjekII
OTO 1 GÜNDÜZ TÜRK DİLİ I 10.11.2017 CUMA 16:00 Okt.T.KARAÇOBAN S1
               
               
OTO 1 (İÖ)  GECE TERMODİNAMİK 04.11.2017 CUMARTESİ 11:00 Yrd.Doç.Dr.C.CİMŞİT S1
OTO 1 (İÖ)  GECE BİLGİSAYAR I 04.11.2017 CUMARTESİ 14:00 Yrd.Doç.Dr.H.GÜMÜŞ S1
OTO 1 (İÖ)  GECE YABANCI DİL 06.11.2017 PAZARTESİ 17:00 Okt. A.ÇETİNKAYA S1
OTO 1 (İÖ)  GECE ATATÜRK İLK. VE İNK. TARİHİ 06.11.2017 PAZARTESİ 19:00 Okt.B.AYHAN S1
OTO 1 (İÖ)  GECE MATEMATİK I 07.11.2017 SALI 17:00 Yrd.Doç.Dr.H.BÜTÜN BAYRAM S1-S2
OTO 1 (İÖ)  GECE OTO. ELEKTRİĞİ 07.11.2017 SALI 19:00 Öğr.Gör.A KEVEN S1-S2
OTO 1 (İÖ)  GECE FİZİK 08.11.2017 ÇARŞAMBA 17:00 Yrd.Doç.Dr.F.ÖVEÇ S1
OTO 1 (İÖ)  GECE TEKNİK RESİM 09.11.2017 PERŞEMBE 19:00 Öğr.Gör.K.KARABAŞ Projek-I 
OTO 1 (İÖ)  GECE BENZİNLİ MOT. 10.11.2017 CUMA 17:00 Öğr.Gör.G. YAMAN S1
OTO 1 (İÖ)  GECE TÜRK DİLİ I 10.11.2017 CUMA 18:00 Okt.T.KARAÇOBAN S1-S2
               
               
OTO 2A   GÜNDÜZ GÜÇ AKTARMA 05.11.2017 PAZAR 10:00 Öğr.Gör.Y.UBAY S1-S2
OTO 2A   GÜNDÜZ BİL.DESTEKLİ ÇİZİM 05.11.2017 PAZAR 14:00 Öğr.Gör.Y.UBAY S1
OTO 2A   GÜNDÜZ MAKİNE ELEMAN. 06.11.2017 PAZARTESİ 14:00 Öğr.Gör.Dr.A.İ.ENGÜR S1-S2
OTO 2A   GÜNDÜZ MESLEKİ İNGİLİZCE I  07.11.2017 SALI 14:00 Öğr.Gör.A KEVEN S1
OTO 2A   GÜNDÜZ HAREKET KONT 07.11.2017 SALI 16:00 Öğr.Gör.A KEVEN S1
OTO 2A   GÜNDÜZ İŞLETME YÖN. I 08.11.2017 ÇARŞAMBA 11:00 Öğr.Gör.S.YAZICI S1
OTO 2A   GÜNDÜZ E-TİCARET 08.11.2017 ÇARŞAMBA 16:00 Öğr.Gör.T.KONAK S1-S2
OTO 2A   GÜNDÜZ SATRANÇ   Arasınav yok   Yrd.Doç.Dr.F.ÖVEÇ  
OTO 2A   GÜNDÜZ GİRİŞİMCİLİK 09.11.2017 PERŞEMBE 14:00 Öğr.Gör.S.YAZICI S1-S2
OTO 2A   GÜNDÜZ MOTOR TEST 10.11.2017 CUMA 13:00 Öğr.Gör.G. YAMAN S1
               
               
OTO 2A (İÖ) GECE MESLEKİ İNGİLİZCE I  04.11.2017 CUMARTESİ 16:00 Yrd.Doç.Dr.H.GÜMÜŞ S1-S2
OTO 2A (İÖ) GECE GÜÇ AKTARMA 05.11.2017 PAZAR 11:00 Öğr.Gör.Y.UBAY S1-S2
OTO 2A (İÖ) GECE BİL.DESTEKLİ ÇİZİM 05.11.2017 PAZAR 14:00 Öğr.Gör.Y.UBAY S2
OTO 2A (İÖ) GECE MAKİNE ELEMAN. 06.11.2017 PAZARTESİ 18:00 Öğr.Gör.Dr.A.İ.ENGÜR S1-S2
OTO 2A (İÖ) GECE HAREKET KONT 07.11.2017 SALI 18:00 Öğr.Gör.A KEVEN S2-S1
OTO 2A (İÖ) GECE SATRANÇ   Arasınav yok   Yrd.Doç.Dr.F.ÖVEÇ  
OTO 2A (İÖ) GECE E-TİCARET 08.11.2017 ÇARŞAMBA 19:00 Öğr.Gör.T.KONAK S1-S2
OTO 2A (İÖ) GECE İŞLETME YÖN. I 08.11.2017 ÇARŞAMBA 20:00 Öğr.Gör.S.YAZICI S1-S2
OTO 2A (İÖ) GECE GİRİŞİMCİLİK 09.11.2017 PERŞEMBE 18:00 Öğr.Gör.S.YAZICI S1-S2
OTO 2A (İÖ) GECE MOTOR TEST 10.11.2017 CUMA 19:00 Öğr.Gör.G. YAMAN S1
               
               
OTO 2B GÜNDÜZ GÜÇ AKTARMA 05.11.2017 PAZAR 12:00 Öğr.Gör.Y.UBAY S1-S2
OTO 2B GÜNDÜZ BİL.DESTEKLİ ÇİZİM 05.11.2017 PAZAR 15:00 Öğr.Gör.Y.UBAY S1
OTO 2B GÜNDÜZ MAKİNE ELEMAN. 06.11.2017 PAZARTESİ 11:00 Öğr.Gör.Dr.A.İ.ENGÜR S1-S2
OTO 2B GÜNDÜZ MESLEKİ İNGİLİZCE I  07.11.2017 SALI 14:00 Öğr.Gör.A.KEVEN S2-D2
OTO 2B GÜNDÜZ HAREKET KONT 07.11.2017 SALI 16:00 Öğr.Gör.A KEVEN S2-D2
OTO 2B GÜNDÜZ İŞLETME YÖN. I 08.11.2017 ÇARŞAMBA 10:00 Öğr.Gör.S.YAZICI S1
OTO 2B GÜNDÜZ E-TİCARET 08.11.2017 ÇARŞAMBA 16:00 Öğr.Gör.T.KONAK D2
OTO 2B GÜNDÜZ SATRANÇ   Arasınav yok   Yrd.Doç.Dr.F.ÖVEÇ  
OTO 2B GÜNDÜZ GİRİŞİMCİLİK 09.11.2017 PERŞEMBE 14:00 Öğr.Gör.S.YAZICI D2
OTO 2B GÜNDÜZ MOTOR TEST 10.11.2017 CUMA 13:00 Öğr.Gör.G. YAMAN S1
               
               
OTO 2B (İÖ) GECE MESLEKİ İNGİLİZCE I  04.11.2017 CUMARTESİ 15:00 Yrd.Doç.Dr.H.GÜMÜŞ S1-S2
OTO 2B (İÖ) GECE GÜÇ AKTARMA 05.11.2017 PAZAR 13:00 Öğr.Gör.Y.UBAY S1-S2
OTO 2B (İÖ) GECE BİL.DESTEKLİ ÇİZİM 05.11.2017 PAZAR 15:00 Öğr.Gör.Y.UBAY S2
OTO 2B (İÖ) GECE MAKİNE ELEMAN. 06.11.2017 PAZARTESİ 20:00 Öğr.Gör.Dr.A.İ.ENGÜR S1-S2
OTO 2B (İÖ) GECE HAREKET KONT 07.11.2017 SALI 20:00 Öğr.Gör.A KEVEN S1-S2
OTO 2B (İÖ) GECE SATRANÇ   Arasınav yok   Yrd.Doç.Dr.F.ÖVEÇ  
OTO 2B (İÖ) GECE E-TİCARET 08.11.2017 ÇARŞAMBA 19:00 Öğr.Gör.T.KONAK D2
OTO 2B (İÖ) GECE İŞLETME YÖN. I 08.11.2017 ÇARŞAMBA 20:00 Öğr.Gör.S.YAZICI D2
OTO 2B (İÖ) GECE GİRİŞİMCİLİK 09.11.2017 PERŞEMBE 20:00 Öğr.Gör.S.YAZICI S1-S2
OTO 2B (İÖ) GECE MOTOR TEST 10.11.2017 CUMA 19:00 Öğr.Gör.G. YAMAN S1
               
               
OTO EDE GÜNDÜZ GİRİŞİMCİLİK 06.11.2017 PAZARTESİ 10:00 Öğr.Gör.S.YAZICI S1-S2
OTO EDE GÜNDÜZ MAKİNE ELEMAN. 06.11.2017 PAZARTESİ 14:00 Öğr.Gör.Dr.A.İ.ENGÜR D2
OTO EDE GÜNDÜZ GÜÇ AKTARMA 07.11.2017 SALI 11:00 Öğr.Gör.Y.UBAY S1-S2
OTO EDE GÜNDÜZ HAREKET KONT 07.11.2017 SALI 15:00 Öğr.Gör.A KEVEN S1-S2
OTO EDE GÜNDÜZ MOTOR TEST 10.11.2017 CUMA 13:00 Öğr.Gör.G. YAMAN S1
               
               
KAPATILAN DERSLER
OTO 1A GÜNDÜZ TEK.BİL.İLK. 08.11.2017 ÇARŞAMBA 13:00 Yrd.Doç.Dr.F.ÖVEÇ S2
OTO 1B GÜNDÜZ TEK.BİL.İLK. 08.11.2017 ÇARŞAMBA 13:00 Yrd.Doç.Dr.F.ÖVEÇ S2
OTO 1A (İÖ)  GECE TEK.BİL.İLK. 08.11.2017 ÇARŞAMBA 17:00 Yrd.Doç.Dr.F.ÖVEÇ S1
OTO 1B (İÖ)  GECE TEK.BİL.İLK. 08.11.2017 ÇARŞAMBA 17:00 Yrd.Doç.Dr.F.ÖVEÇ S1
               
               
OTO 2A GÜNDÜZ ÇİNCE I 07.11.2017 SALI 09:00 Yrd.Doç.Dr.H.BÜTÜN BAYRAM S1
OTO 2B GÜNDÜZ ÇİNCE I 07.11.2017 SALI 09:00 Yrd.Doç.Dr.H.BÜTÜN BAYRAM S1
OTO 2A(İÖ) GECE ÇİNCE I 07.11.2017 SALI 09:00 Yrd.Doç.Dr.H.BÜTÜN BAYRAM S1
OTO 2B(İÖ) GECE ÇİNCE I 07.11.2017 SALI 09:00 Yrd.Doç.Dr.H.BÜTÜN BAYRAM S1
OTO 2A GÜNDÜZ RUSÇA I 07.11.2017 SALI 09:00 Yrd.Doç.Dr.H.BÜTÜN BAYRAM S1
OTO 2B GÜNDÜZ RUSÇA I 07.11.2017 SALI 09:00 Yrd.Doç.Dr.H.BÜTÜN BAYRAM S1
OTO 2A(İÖ) GECE RUSÇA I 07.11.2017 SALI 09:00 Yrd.Doç.Dr.H.BÜTÜN BAYRAM S1
OTO 2B(İÖ) GECE RUSÇA I 07.11.2017 SALI 09:00 Yrd.Doç.Dr.H.BÜTÜN BAYRAM S1
OTO 2A GÜNDÜZ SER.DAV. KALİTE 09.11.2017 PERŞEMBE 14:00 Öğr.Gör.S.YAZICI S2
OTO 2B GÜNDÜZ SER.DAV. KALİTE 09.11.2017 PERŞEMBE 14:00 Öğr.Gör.S.YAZICI S2
OTO 2A(İÖ) GECE SER.DAV. KALİTE 09.11.2017 PERŞEMBE 14:00 Öğr.Gör.S.YAZICI S2
OTO 2B(İÖ) GECE SER.DAV. KALİTE 09.11.2017 PERŞEMBE 14:00 Öğr.Gör.S.YAZICI S2