2017-2018 GÜZ YARIYILI MAKİNE VE METAL TEKNOLOJİLERİ BÖLÜMÜ VİZE (ARASINAV) PROGRAMI
SINIF   DERS TARİH GÜN SAAT SORUMLU ÖĞR.EL. SINIF
MAK 1 GÜNDÜZ TEM.BİL.TEKN.KUL. 04.11.2017 CUMARTESİ 14:00 Yrd.Doç.Dr.H.GÜMÜŞ S2
MAK 1 GÜNDÜZ ATATÜRK İLK. VE İNK. TARİHİ 06.11.2017 PAZARTESİ 13:00 Okt.B.AYHAN S2
MAK 1 GÜNDÜZ YABANCI DİL 06.11.2017 PAZARTESİ 15:00 Okt. A.ÇETİNKAYA S3-D2
MAK 1 GÜNDÜZ İMALAT İŞLEM. I 07.11.2017 SALI 12:30 Öğr.Gör.Dr.A.İ.ENGÜR S1
MAK 1 GÜNDÜZ MATEMATİK I 07.11.2017 SALI 15:00 Yrd.Doç.Dr.H.BÜTÜN BAYRAM D1-D2
MAK 1 GÜNDÜZ MÜHENDİSLİK BİL. I 08.11.2017 ÇARŞAMBA 14:00 Yrd.Doç.Dr.F.ÖVEÇ S1
MAK 1 GÜNDÜZ MALZEME TEKNOLOJİSİ I 09.11.2017 PERŞEMBE 15:00 Yrd.Doç.Dr.C.CİMŞİT S1-S2
MAK 1 GÜNDÜZ MAKİNE RESMİ I 10.11.2017 CUMA 13:00 Öğr.Gör.C.SOYKAN Projek-I  ProjekII
MAK 1 GÜNDÜZ TÜRK DİLİ I 10.11.2017 CUMA 16:00 Okt.T.KARAÇOBAN S2
               
MAK 2 GÜNDÜZ ISIL İŞLEM TEKN. 04.11.2017 CUMARTESİ 12:00 Yrd.Doç.Dr.C.CİMŞİT S1
MAK 2 GÜNDÜZ MESLEKİ BİLGİSAYAR UY. 05.11.2017 PAZAR 16:00 Öğr.Gör.Y.UBAY S1
MAK 2 GÜNDÜZ MAKİNE BİL. VE ELAMAN. 06.11.2017 PAZARTESİ 16:00 Öğr.Gör.Dr.A.İ.ENGÜR S1-S2
MAK 2 GÜNDÜZ BİL.DES.TASARIM 07.11.2017 SALI 12:00 Öğr.Gör.Dr.A.İ.ENGÜR S1
MAK 2 GÜNDÜZ İMALAT İŞLEM.III 07.11.2017 SALI 12:30 Öğr.Gör.Dr.A.İ.ENGÜR S1
MAK 2 GÜNDÜZ İLERİ ÖLÇME TEKNİKLERİ 09.11.2017 PERŞEMBE 16:00 Yrd.Doç.Dr.C.CİMŞİT S1
MAK 2 GÜNDÜZ KAYNAK TEKN. 10.11.2017 CUMA 11:00 Öğr.Gör.C.SOYKAN S1
MAK 2 GÜNDÜZ MESLEKİ YABANCI DİL  10.11.2017 CUMA 14:00 Yrd.Doç.Dr.H.GÜMÜŞ S1
               
               
MAK 2(İ.Ö) GECE ISIL İŞLEM TEKN. 04.11.2017 CUMARTESİ 13:00 Yrd.Doç.Dr.C.CİMŞİT S1
MAK 2(İ.Ö) GECE MESLEKİ BİLGİSAYAR UY. 05.11.2017 PAZAR 16:00 Öğr.Gör.Y.UBAY S2
MAK 2(İ.Ö) GECE BİL.DES.TASARIM 07.11.2017 SALI 17:00 Öğr.Gör.Dr.A.İ.ENGÜR D2
MAK 2(İ.Ö) GECE İMALAT İŞLEM.III 07.11.2017 SALI 17:30 Öğr.Gör.Dr.A.İ.ENGÜR S1
MAK 2(İ.Ö) GECE MAKİNE BİL. VE ELAMAN. 09.11.2017 PERŞEMBE 17:00 Yrd.Doç.Dr.C.CİMŞİT S1-S2
MAK 2(İ.Ö) GECE İLERİ ÖLÇME TEKNİKLERİ 09.11.2017 PERŞEMBE 19:00 Yrd.Doç.Dr.C.CİMŞİT S1
MAK 2(İ.Ö) GECE KAYNAK TEKN. 10.11.2017 CUMA 17:00 Öğr.Gör.C.SOYKAN D2
MAK 2(İ.Ö) GECE MESLEKİ YABANCI DİL  10.11.2017 CUMA 20:00 Yrd.Doç.Dr.H.GÜMÜŞ S1
               
MAK EDE GÜNDÜZ BİL.DES.TASARIM 07.11.2017 SALI 12:00 Öğr.Gör.Dr.A.İ.ENGÜR S2
MAK EDE GÜNDÜZ İMALAT İŞLEM.III 07.11.2017 SALI 12:30 Öğr.Gör.Dr.A.İ.ENGÜR S1
MAK EDE GÜNDÜZ MAKİNE BİL. VE ELAMAN. 09.11.2017 PERŞEMBE 11:00 Yrd.Doç.Dr.C.CİMŞİT S1
MAK EDE GÜNDÜZ İLERİ ÖLÇME TEKNİKLERİ 09.11.2017 PERŞEMBE 13:00 Yrd.Doç.Dr.C.CİMŞİT S1
MAK EDE GÜNDÜZ MESLEKİ YABANCI DİL  10.11.2017 CUMA 15:00 Yrd.Doç.Dr.H.GÜMÜŞ S1
KAPATILAN DERLER 
MAKİNE I GÜNDÜZ MESLEK TEKNOLOJİSİ-I 09.11.2017 PERŞEMBE 14:00 Yrd.Doç.Dr. Canan CİMŞİT D1
MAKİNE I GÜNDÜZ KÜLTÜR DERSLERİ I  09.11.2017 PERŞEMBE 15:00 Yrd.Doç.Dr. Canan CİMŞİT D1
MAKİNE I GÜNDÜZ TEKNE BİLİMSEL İLK. 09.11.2017 PERŞEMBE 16:00 Yrd.Doç.Dr. Canan CİMŞİT D1
               
MAKİNE I (İ.Ö.) GECE MESLEK TEKNOLOJİSİ-I 09.11.2017 PERŞEMBE 14:00 Yrd.Doç.Dr. Canan CİMŞİT D1
MAKİNE I (İ.Ö.) GECE KÜLTÜR DERSLERİ I  09.11.2017 PERŞEMBE 16:00 Yrd.Doç.Dr. Canan CİMŞİT D1
MAKİNE I (İ.Ö.) GECE TEKNE BİLİMSEL İLK. 09.11.2017 PERŞEMBE 16:00 Yrd.Doç.Dr. Canan CİMŞİT D1
               
MAKİNE II GÜNDÜZ MALZEME TEKNOLOJİSİ-II 04.11.2017 CUMARTESİ 12:00 Yrd.Doç.Dr. Canan CİMŞİT D1
MAKİNE II GÜNDÜZ MÜHENDİSLİK BİLİMİ-II 04.11.2017 CUMARTESİ 13:00 Yrd.Doç.Dr. Canan CİMŞİT D1
MAKİNE II GÜNDÜZ BİL. DESTEKLİ TASARIM 07.11.2017 SALI 12:00 Öğr.Gör. Ali İhsan ENGÜR D1
MAKİNE II GÜNDÜZ GİRİMŞİCİLİK 09.11.2017 PERŞEMBE 14:00 Öğr.Gör. Simin YAZICI D1
MAKİNE II GÜNDÜZ ÜRETİM YÖNETİMİ 09.11.2017 PERŞEMBE 15:00 Öğr.Gör. Simin YAZICI D1
MAKİNE II GÜNDÜZ GENEL VE TEKNİK İLETİŞİM 09.11.2017 PERŞEMBE 16:00 Öğr.Gör. Simin YAZICI D1
MAKİNE II GÜNDÜZ ELEKTRİK 08.11.2017 ÇARŞAMBA 15:00 Yrd.Doç.Dr.F.ÖVEÇ D1
MAKİNE II GÜNDÜZ PROJE I 04.11.2017 CUMARTESİ 12:00 Yrd.Doç.Dr. Canan CİMŞİT D1
MAKİNE II GÜNDÜZ TOPLUMSAL DUYARLILIK PROJESİ-I 04.11.2017 CUMARTESİ 12:00 Yrd.Doç.Dr. Canan CİMŞİT D1
MAKİNE II GÜNDÜZ MAKİNA TASARIMI  05.11.2017 PAZAR 16:00 Öğr.Gör. M.Yalçın Ubay D1
               
MAKİNE II (İ.Ö.) GECE MALZEME TEKNOLOJİSİ-II 04.11.2017 CUMARTESİ 12:00 Yrd.Doç.Dr. Canan CİMŞİT D1
MAKİNE II (İ.Ö.) GECE MÜHENDİSLİK BİLİMİ-II 04.11.2017 CUMARTESİ 13:00 Yrd.Doç.Dr. Canan CİMŞİT D1
MAKİNE II (İ.Ö.) GECE BİL. DESTEKLİ TASARIM 07.11.2017 SALI 17:00 Öğr.Gör. Ali İhsan ENGÜR D1
MAKİNE II (İ.Ö.) GECE GİRİMŞİCİLİK 09.11.2017 PERŞEMBE 20:00 Öğr.Gör. Simin YAZICI D1
MAKİNE II (İ.Ö.) GECE ÜRETİM YÖNETİMİ 09.11.2017 PERŞEMBE 19:00 Öğr.Gör. Simin YAZICI D1
MAKİNE II (İ.Ö.) GECE GENEL VE TEKNİK İLETİŞİM 09.11.2017 PERŞEMBE 18:00 Öğr.Gör. Simin YAZICI D1
MAKİNE II (İ.Ö.) GECE ELEKTRİK 08.11.2017 ÇARŞAMBA 15:00 Yrd.Doç.Dr.F.ÖVEÇ D1
MAKİNE II (İ.Ö.) GECE PROJE I 04.11.2017 CUMARTESİ 12:00 Yrd.Doç.Dr. Canan CİMŞİT D1
MAKİNE II (İ.Ö.) GECE TOPLUMSAL DUYARLILIK PROJESİ-I 04.11.2017 CUMARTESİ 12:00 Yrd.Doç.Dr. Canan CİMŞİT D1
MAKİNE II (İ.Ö.) GECE MAKİNA TASARIMI  05.11.2017 PAZAR 16:00 Öğr.Gör. M.Yalçın Ubay D1