i Gölcük Meslek Yüksek Okulu
Motorlu Araçlar ve Ulaştırma Teknolojileri

Makine ve Metal Teknolojileri

Pazarlama ve Reklamcılık


Dış Ticaret


Akademik Takvim
Sınav Programları
ÖBS-Öğrenci Bilgi Sistemi
Ders Materyalleri
Staj ve Yönetmelikler
Mezunlar Sistemi

Yönetim
Akademik Personel
İdari Personel
Kocaeli Üniversitesi
Gölcük Belediyesi
EDS- Eğitime Destek Sistemi
ÖSYM
YÖK
Kocaeli BÜyükshir Belediyesi


2016-2017 Eğitim Öğretim yılında FORD EDE Eğitimine katılacak öğrencilerimiz için Bilgilendirme konferansı Yüksekokulumuz konferans salonunda yapıldı. Ayrıntılar için tıklayınız.


Yüksekokulumuz Mezuniyet Töreni 23 Haziran 2014 saat 14.00 de Yüksekokuluz yerleşkesinde yapılacaktır. Tüm öğrencilerimiz ve velileri davetlidir.

Tarihçe;

Motorlu Araçlar ve Ulaştırma Teknolojileri Bölümü 1997 yılında kurulan Gölcük Meslek Yüksekokulu'nun bünyesindeki Otomotor, Otoelektrik, Otosatış ve Ototasarım programlarının birleştirilmesi ile kurulan ve halen Otomotiv Teknolojisi Birinci ve İkinci Öğretim Proğramları ile eğitim öğretimine devam eden bir bölümdür. Üniversitemiz ve Meslek Yüksekokulumuz programları içinde en çok tercih edilen programdır.2002 Yılından İtibaren Ford Otosan A.Ş Gölcük/KOCAELİ fabrikası ile ortak endüstriye dayalı eğitim (EDE) proğramı uygulanmaktadır.Öğrenciler bu programda ikinci sınıfı lhaftanın üç gününü fabrikada, iki gününü okulda geçirerek tamamlamaktadır.

Vizyon;

Otomotiv endüstrisinin ihtiyaç duyduğu nitelikli ve kaliteli insan gücünün yetişmesini sağlacak alt yapıya sahip, yenilikleri takip ederek, gelişen teknolojilere uyum sağlayabilen insan kaynağının temininde söz sahibi bir bölüm olmaktır.

Misyon;

Otomotiv sektörünün ihtiyacı olan nitelikli, teorik ve pratik bilgiler ile donanmış, mevcut ve gelişen teknolojileri birbiriyle ilişkilendirebilen, kişisel ve toplumsal sorumluluk sahibi ve gerektiğinde kendi işini kurup yönetebilen bireyler yetiştirmektir.

Bölüm Başkanı

Yrd. Doç. Dr. Hale BÜTÜN BAYRAM

Bölüm Başkan Yardımcıları

Öğr. Gör. Dr. Arzu KEVEN

Program Koordinatörü

Öğr. Gör. Mehmet Yalçın UBAY

Komisyon Başkanı

Öğr. Gör. Mehmet Yalçın UBAY

Bölüm Sekreteri

Zeynep TUN

Program Başkanları

Staj Komisyonları

İntibak Komisyonları

Erasmus temsilcisi

Farabi temsilcisi

Yrd. Doç. Dr. Fahrettin ÖVEÇ

Yrd. Doç. Dr. Hale BÜTÜN BAYRAM

Yrd. Doç. Dr. Hacer PİR

Öğr. Gör. Dr. Arzu KEVEN

Öğr. Gör. Mehmet Yalçın UBAY

Öğr. Gör. Güray YAMAN

 

 

Kocaeli Üniversitesi Gölcük Meslek Yüksekokulu Telefon: 0.262.422 38 55-58 Faks: 0.262.422 38 57 Adres: Gölcük MYO. 17 Ağustos Bulvarı Saraylı-GÖLCÜK
uluslararası ilişkiler birimi ana sayfa e-posta kütüphane telefon rehberi akademik faaliyet bilgileri akademik faaliyet arama mezun bilgi sistemi sosyal tesislerimiz spor tesislerimiz engelsiz üniversite diploma eki araştırma ve uygulama hastanesi eğitimde yeniden yapılandırma ve uluslararası farabi değişim programı e-gazete