i Gölcük Meslek Yüksek Okulu
Motorlu Araçlar ve Ulaştırma Teknolojileri

Makine ve Metal Teknolojileri

Pazarlama ve Reklamcılık

Dış Ticaret

Akademik Takvim
Sınav Programları
ÖBS-Öğrenci Bilgi Sistemi
Ders Materyalleri
Staj ve Yönetmelikler
Mezunlar Sistemi

Yönetim
Akademik Personel
İdari Personel

Kocaeli Üniversitesi
Gölcük Belediyesi
EDS- Eğitime Destek Sistemi
ÖSYM
YÖK
Kocaeli BÜyükshir Belediyesi

Ögretim elemanlarimizin dikkatine;Ders seçim işlemini yapan öğrencilerin ders onaylarını geçiktirmeden yapmaları gerekmektedir.

014/2015 FORD EDE sinifi ögrencilerinin basvuru ve seçim islemleri Mayıs ayında başlayacaktır.


2014 Bahar yarı yılı etkinlikleri için Bölüm Başkanlıklarının 14 Mart 2014 mesai sonuna kadar gerekli planlamalarını yaparak müdürlüğe göndermeleri gerekmektedir.

Kocaeli Üniversitesi Gölcük Meslek Yüksekokulu
Telefon: 0.262.422 38 55-58
Faks: 0.262.422 38 57
Adres: 17 Ağustos Bulvarı No:53 Saraylı-GÖLCÜK

Ulaşım İmkanları: Gölcük Şehir içi 2 ve 3 nolu minübüsleri Yüksekokulumuz önünden geçmektedir. İzmit Öğretmen Evi yakınında bulunan Kocaeli Batı Terminali durağından her yarım saate kalkan 710 Numaralı İzmit-Şirinköy-Saraylı-Örcün Kocaeli Büyükşehir Belediyesi toplu taşım araçları Yüksekokulumuz önünden geçmektedir. Özel araçları ile yüksek okulumuza ulaşımak isteyenler İzmit -Yalova Karayolu üzerinde bulunan Şirinköy Kalıcı Konutlar üst geçit köprüsü üzerinden duble yolu ve 17 Ağustos Spor salonu veya Gölcük MYO yönlendirme levhalarını izleyerek 17 Ağutos Bulvarı üzerindeki Yüksekokulumuza Ulaşabilirler. Yüksekokulumuz 17 Ağustos Şehitliğinin karşısındadır. HARİTA GÖRÜNÜMÜ İÇİN aşağıdaki kroki üzerine tıklayabilirsiniz.

Barınma İmkanları:

GÖLCÜK MESLEK YÜKSEKOKULU ögrencilerimizin barinma sorunu Mayıs 2016 ayinda hizmete giren Kredi Yurtlar Kurumu (KYK) nun hizmete giren 5-10 dakikalik yürüme mesafesindeki GÖLCÜK YURDU ile çözülmüstür. Ögrencilerimiz yurttan okulumuza yaya veya toplu tasima araçlari ile ulasabilmektedir. Yurt bir birinden bagimsiz 150 kiz ve 150 erkek ögrencinin kalabilecegi ayri bloklar halinde insa edilmistir. Ögrencilerin tüm ihtiyaçlarina cevap verecek sekilde modern bir görünüme sahiptir. Yurttan faydalanmak isteyen öğrenciler ÖSYM nin yerleştirme sonuçları açıklandıktan sonra Kredi Yurtalar Kurumunun www.kyk.gov.tr web adresinden baş vuru yapmaları gerekmektedir. Bunun yani sira, arzu eden ögrenciler için yakin çevrede pansiyon ve kiralik ögrenci evleri de bulunabilmektedir.Yüksek okulumuzun özel pansiyon, kiralık evler ve servis sağlayıcı firmalar ile ilgili herhanhangi bir yönlendirmesi ve sorumluluğu söz konusu olmayıp, öğrencilerin kayıt zamanında yerleşke dışında stand açan ilgili işletmeler konusundaki tercih ve sorumluluğu kendilerine aittir.

ÖNEMLİ UYARI ! : Başarsoft ve buna dayalı harita bilgilerini kullanan Google Maps haritalarında Gölcük Meslek Yüksekokulu'nun yeri HATALI İŞARETLENMİŞTİR. Tüm uyarılarımıza ve girişimlerimize rağmen ilgili firmalar bu hatalarını düzeltmemekte, insanları yanlış yönledirmektedirler. Lütfen bu işaretlemeleri dikkate almayınız.

 

 

Kocaeli Üniversitesi Gölcük Meslek Yüksekokulu Telefon: 0.262.422 38 55-58 Faks: 0.262.422 38 57 Adres: Gölcük MYO. 17 Ağustos Bulvarı Saraylı-GÖLCÜK
uluslararası ilişkiler birimi