i Gölcük Meslek Yüksek Okulu
Motorlu Araçlar ve Ulaştırma Teknolojileri

Makine ve Metal Teknolojileri

Pazarlama ve Reklamcılık

Dış Ticaret

Akademik Takvim
Sınav Programları
ÖBS-Öğrenci Bilgi Sistemi
Ders Materyalleri
Staj ve Yönetmelikler
Mezunlar Sistemi

Yönetim
Akademik Personel
İdari Personel

Kocaeli Üniversitesi
Gölcük Belediyesi
EDS- Eğitime Destek Sistemi
ÖSYM
YÖK
Kocaeli Büyükşehir Belediyesi

 


2016-2017Eğitim Öğretim yılında FORD EDE Eğitimine katılacak öğrencilerimiz için Bilgilendirme konferansı Yüksekokulumuz konferans salonunda yapıldı. Ayrıntılar için tıklayınız.

Tarihçe;

Dış Ticaret Bölümü 2008 yılında Pazarlama ve Dış Ticaret Bölümünün yeniden yapılanması sonucunda kurulmuştur. Bölüm halen Dış Ticaret Proğramı birinci ve ikinci öğretim programları ile eğitim ve öğretimini sürdürmektedir.

Vizyon;

Uluslararası ticaretin işleyişine uygun, teorik eğitimin pratik eğitim ve görsel materyaller ile desteklendiği, gümrük mevzuatı, serbest bölgeler ve transfer işlemleri konusunda yetkinliği arttıracak, yabancı dille desteklenmiş eğitimi modelini uygulamaktır.

Misyon;

Uluslararası işletmelerin ihtiyaç duyduğu ticari ahlak ve hukuk ilkelerine hakim, gümrük mevzuatını ve transfer işlemlerini iyi bilen, uygulayabilen ve mesleğinin gerektirdiği ölçüde bir yabancı dil bilen bireyler yetiştirmektir.

Bölüm Başkanı

Öğr. Gör. Süheyla BAYRAKTAR

Bölüm Başkan Yardımcıları

Öğr. Gör. Yasemin ASLAN

Pazarlama Koordinatörü

Öğr. Gör. Yasemin ASLAN

Bölüm Sekreteri

Hayrettin GÖKALP

Program Başkanları

Staj Komisyonları

İntibak Komisyonları

Erasmus temsilcisi

Farabi temsilcisi

 

Öğr. Gör. Süheyla BAYRAKTAR

Öğr. Gör. Yasemin ASLAN

Öğr. Gör. Elvan AKSEN

 

 

 

Kocaeli Üniversitesi Gölcük Meslek Yüksekokulu Telefon: 0.262.422 38 55-58 Faks: 0.262.422 38 57 Adres: Gölcük MYO. 17 Ağustos Bulvarı Saraylı-GÖLCÜK
uluslararası ilişkiler birimi ana sayfa e-posta kütüphane telefon rehberi akademik faaliyet bilgileri akademik faaliyet arama mezun bilgi sistemi sosyal tesislerimiz spor tesislerimiz engelsiz üniversite diploma eki araştırma ve uygulama hastanesi eğitimde yeniden yapılandırma ve uluslararası farabi değişim programı e-gazete